Kanal D ve teve2 ekranında yıldız yağmuru!

Her cuma yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkan ‘Arka Sokaklar’, Yılbaşı Özel bölümü ile 28 Aralık Perşembe akşamı ekrana gelecek. Dizinin bu bölümüne ünlü sanatçı Kibariye konuk olacak. Rıza Baba ve ekibinin Kibariye şarkıları ile yeni yıla gireceği bölümde izleyicilere müzik ziyafeti yaşatılacak.

GELİNİM MUTFAKTA’DA DOLU DOLU YILBAŞI

Sunuculuğunu Nursel Ergin yaptığı çok izlenen yarışma programı ‘Gelinim Mutfakta’, yılbaşına özel iki farklı bölüm ile ekrana gelecek. Programın 29 Aralık Cuma günü yayınlanacak olan bölümüne Fatih Bulut konuk olurken; 1 Ocak Pazartesi günü ekrana gelecek bölümünde ise Kobra Murat seyirci karşısına çıkacak.

YILBAŞI SOFRANIZ ARDA TÜRKMEN’DEN

Arda Türkmen yılbaşına özel lezzetli tariflerini ‘Arda’nın Mutfağı’nda izleyiciler ile paylaşacak. Tavuk tandır, bademli pilav, bal kabaklı humus ve sürpriz yılbaşı tatlısı tariflerinin ekrana geleceği bölüm hem göze hitap edecek hem de iştahları kabartacak.

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER’DE BİRBİRİNDEN ÜNLÜ İSİMLER

Kanal D’nin Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren eğlence programı ‘Şarkılar Bizi Söyler’, yılbaşı özel bölümü ile ekrana gelecek. Şarkılar Bizi Söyler’in bu bölümüne birbirinden ünlü isimler konuk olacak.

EVRİM AKIN İLE EZ GEZMESİ’NDE FASIL KEYFİ

Ekranların sevilen ismi Evrim Akın’ın sunuculuğunu üstlendiği program ‘Evrim Akın ile Ev Gezmesi’ yılbaşı özel bölümü ile ekrana gelecek. Evrim Akın’ın ünlü sanatçı Seda Üren’in evine konuk olduğu bölümde Üren, kendi şarkılarının yanı sıra fasıl dinletisiyle de izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

BU YILBAŞI KELİMELER DE ÇOK EĞLENCELİ

Oyuncu ve sıra dışı program sunucusu İbrahim Selim’in sunumuyla ekrana gelen ‘Kelime Oyunu Yılbaşı Özel’ bölümünde ünlü isimleri ağırlayacak. Birce Akalay, Enis Arıkan, İrem Sak ve Serkan Altunorak’ın yarışmacı olarak katıldığı bölüm 31 Aralık Pazar akşamı teve2’de ekrana gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir