Bankacı Seçil Erzan’ın Kırık Telefonundan Mesajlar Ortaya Çıktı! Ben Gidiyorum, Kimseye Bir Şey Söyleme

Özel fon dolandırıcılığından tutuklu yargılanan bankacı Seçil Erzan’ın telefonuna yapılan ön incelemede, akrabasına “Ben gidiyorum. Hoşça kal, kimseye bir şey söyleme” mesajını attığı ortaya çıktı.

Emre Belözoğlu, Arda Turan, Fenando Muslera gibi futbol dünyasının ünlü isimlerinin yanı sıra onlarca kişiyi ‘Fatih Terim Fonu’yla milyonlarca lira dolandıran bankacı Seçil Erzan’ın telefonundan çıkan 180 bin mesaj dosyaya girdi.

Habertürk’ten Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre Seçil Erzan’ın ön incelemesi yapılan cep telefonu kayıtlarında adı dosyada da geçen yakın arkadaşı ve akrabası olduğu belirtilen Nazlı Can ile yaptığı bir yazışma dikkat çekti.

Whatsapp yazışmasına göre Erzan, 8 Mart 2023’te Nazlı Can’a ‘Nazo’ şeklinde mesaj atıyor. Ancak Nazlı Can, Erzan’a cevap vermiyor. Bir gün sonra yani 9 Mart günü Seçil Erzan, yeniden mesaj atarak “Neden telefonu açmıyorsun Nazlı Sende mi açmayacaksın. Lütfen beni ara. Nazlı ben gidiyorum hoşça kal kimseye bişi söyleme. Sen hep yanımdaydın biliyorum seni çok seviyorum” diyor. Nazlı Can buna karşılık “Nereye, bizi böyle bırakıp mı” diye cevap veriyor.

NEREYE GİDECEĞİNİ SÖYLEMİYOR

Bunun üzerine Erzan “Bu şekilde herkes bana düşmanken ben çözemem. İlk önce kapıma yakınlarım geldi. Kimsenin suçu günahı yok” cevabı veriyor. Ardından yazışma şöyle devam ediyor:

Nazlı Can: Kimse sana kötü bişey için gelmedi. Herkes ne olduğunu anlayıp yardım etmeye çalışıyor.

Seçil Erzan: Evet haklısın. Bence de. Haklısın. Senin hakkını ödeyemem.

Nazlı Can: Ama sen herkesi öyle bir batağa soktun ki. Ne yapacaksın. Söyle lütfen. Nereye gidiyorsun

Seçil Erzan: Niye sana söyleyeyim ki. Sen benimle konuştun mu hiç bugün. Tamam hakkını ödeyemem bunu bil. İçim yanıyor kopuyor bugün artık son çaremi de en yakınlarım bozdu.

Nazlı Can: Tamam sen bilirsin. Nasıl dersen ben seni çok sevdim. Çok güvendim hiçbir çıkar, hiçbir menfaat gözetmedim.

Seçil Erzan: Ben seni biliyorum. Bana kendini anlatma. Hoşça kal.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir