VakıfBank’ta Gabi’ye Brezilya’dan büyük onur!

VakıfBank ve Brezilya Milli Takımı’nın kaptanı Gabi Guimaraes’e Brezilya’da yılın en iyisi seçildi.

Brezilya kaptanı Gabi Guimaraes, üst üste ikinci kez Brezilya Olimpiyat Komitesi tarafından “En İyi Voleybolcu” ödülüne layık görüldü. Brezilyalı yıldız voleybolcu geçtiğimiz yıl da aynı ödüle layık görülmüştü.

Ödül töreni 15 Aralık’ta Rio de Janeiro’da yapılacak.

TÜRKİYE BENİM İKİNCİ EVİM
Gabi Guimaraes kısa süre önce yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı: “Giovanni Guidetti ile çalışmak benim için çok önemli. VakıfBank’ta 5. sezonum olacak. VakıfBank ve Türkiye benim ikinci evim. 5. sezonumda da hayal ettiğim hedeflere ulaşacağıma inanıyorum. Yaşadığım her şey için VakıfBank’a minnettarım. Bu takıma kaptan olarak katkı sağlamaya devam etmek istiyorum.”

DÜNYA KULÜPLER ŞAMPİYONASI İÇİN GERİ SAYIM
2023 FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası, 6 takımın katılımıyla Çin’in Hangzhou şehrinde düzenlenecek. Melissa Vargas’ın formasını giydği Tianjin Bohai Bank’ın ev sahipliği yapacağı turnuvada Avrupa’yı Eczacıbaşı Dynavit ve VakıfBank temsil edecek. Güney Amerika adına Brezilya’nın Gerdau Minas ve Dentil Praia Clube takımları boy gösterecek. Turnuvanın bir diğer ekibi ise Vietnam temsilcisi Sport Center I Womens Club olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir